Pracujemy dla Państwa

Firma Akiles to solidny i rzetelny partner ,któremu mogą Państwo zaufać. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania usługi przy pełnym ubezpieczeniu relokowanego mienia. Nasze doświadczenie i profesjonalizm zminimalizują Państwa koszty i czas niezbędny do realizacji przeprowadzki. Państwa przeprowadzka będzie przygotowana i przeprowadzona w sposób indywidualny do potrzeb i wymagań przez zespół fachowców o najwyższych kompetencjach. Nasze zaplecze techniczne i logistyczne wraz z zespołem wykwalifikowanych pracowników będzie do Państwa usług zarówno przed, w trakcie jak i również po przeprowadzce. Dobrze przygotowana i przeprowadzona relokacja pozwoli na zachowanie ciągłości pracy Państwa biura.

Dzięki współpracy z kilkoma przewoźnikami dysponujemy meblowozami o zróżnicowanej wielkości od kilkunastu do prawie 40 m3. Są w śród nich również auta z windą. Pozwala to na dostosowanie gabarytów auta do faktycznych, indywidualnych potrzeb naszych klientów. Nadaje to naszej firmie ogromnej elastyczności, a Państwu minimalizacje kosztów. miasto centrum Poznania

Dzwoń +48 503833366

Poniżej przedstawiamy Państwu ogólny i przykładowy harmonogram realizacji przeprowadzki przez firmę Glob. Oczywiście wychodząc naprzeciw Państwa indywidualnym potrzebom każdy z jego punktów może ulec zmianie.

Wizyta naszego przedstawiciela u Państwa w firmie celem oszacowania mienia objętego przeprowadzką oraz ustalenia wstępnego harmonogramu prac - usługa nieodpłatna. Przygotowanie naszej oferty dostosowanej do Państwa indywidualnych potrzeb. Tuż przed przeprowadzką wizyta naszego przedstawiciela celem ustalenia wszystkich szczegółów i harmonogramu oraz podpisania umowy. Dostarczenie w wyznaczonym terminie niezbędnych materiałów do przeprowadzki (kartony, taśmę, papier pakowy, folie strech i bąbelkową, naklejki itp.) Pakowanie, zabezpieczanie mebli, innych przedmiotów i przeprowadzka mienia do nowej lokalizacji. Rozpakowanie i ustawienie mebli w miejscu docelowym w aranżacji wcześniej ustalonej. Pomoc pracowników przy ewentualnych Państwa zmianach w kilka dnia po przeprowadzce. Jeśli szukają Państwo przeprowadzki w innym mieście niż Bydgoszcz, wraz z partnerami do zaoferowania mamy przeprowadzki firm poznań dla firm z Poznania.

Więcej o naszych usługach

Organizacja przeprowadzki firmy jest nie lada wyzwaniem. Wszystko należy tak zaplanować i urządzić, aby przenosiny biura w jak najmniejszym stopniu kolidowały z rozkładem zajęć i by nie przeszkadzały w normalnym funkcjonowaniu firmy. Wszystko musi odbyć się szybko, sprawnie i dokładnie. Nie ma mowy o zwłoce ani o stresowych czy niekomfortowych sytuacjach.