Aby wszystko odbyło się zgodnie z Państwa oczekiwaniami przy przeprowadzkach Poznań, Września i okolice ważne jest, aby wcześniej w celu konsultacji, umówić się z naszym przedstawicielem. Takie spotkanie pomoże precyzyjnie zaplanować przeprowadzkę i uwzględnić każdy jej szczegół, co daje poczucie komfortu i pewności. Efektem spotkania jest umowa, która gwarantuje, że usługa zostanie wykonana w ustalonym terminie, profesjonalnie i po umówionej wcześniej cenie. Nasza firma dostarcza wszystkie niezbędne materiały potrzebne do pakowania: kartony, taśmy, worki, naklejki. W zależności od Państwa potrzeb i oczekiwań - spakowania wszystkich przedmiotów dokonają Państwo sami lub nasz wykwalifikowany personel.

Jeśli Państwo zdecydują się powierzyć nam przeprowadzkę Państwa firmy, oferujemy atrakcyjne warunki cenowe oraz doradztwo dotyczące tego, jak zorganizować wszystko tak, aby proces przenosin nie spowodował zastoju w działalności Państwa firmy. Jeśli interesuje Cię więcej informacji odnośnie przeprowadzki Poznań jak i innych elementów związanymi z tymi usługami zapraszamy do odwiedzenia strony naszego partnera w działaniu. Nasza firma daje gwarancję na wykonywane przez nas prace, a każdą reklamację rozpatruje indywidualnie. Dlatego też zaufało nam już wiele firm i instytucji. Posiadamy doświadczenie, najlepszych pracowników i bierzemy odpowiedzialność za przewożone mienie.

Skorzystanie z naszych usług to gwarancja nawyższej jakości i poziomu usług. Bierzemy na siebie całe trudy związane z przeprowadzką oraz pełną odpowiedzialność za powierzone nam mienie. Jeśli nam Państwo zaufają, mogą być Państwo pewni, że cały proces przebiegnie bez zbędnych problemów. Poczucie komfortu zapewnią doświadczeni pracownicy oraz przystosowane do przeprowadzki meblowozy i samochody. Nasz wykwalifikowany personel rozmontuje meble, zabezpieczy sprzęt i komputery, zajmie się załadunkiem i przewozem wyposażenia biura do miejsca docelowego. W zakresie naszych usług znajduje się też rozładunek oraz ustawienie wszystkich mebli, kartonów i sprzętu biurowego w wyznaczonych do tego miejscach według naklejek naklejonych przy pakowaniu i załadunku.

Poniżej przedstawiamy Państwu ogólny i przykładowy harmonogram realizacji przeprowadzki przez firmę Glob. Oczywiście wychodząc naprzeciw Państwa indywidualnym potrzebom każdy z jego punktów może ulec zmianie.

  • Wizyta naszego przedstawiciela u Państwa w firmie celem oszacowania mienia objętego przeprowadzką oraz ustalenia wstępnego harmonogramu prac - usługa nieodpłatna.
  • Przygotowanie naszej oferty dostosowanej do Państwa indywidualnych potrzeb.
  • Tuż przed przeprowadzką wizyta naszego przedstawiciela celem ustalenia wszystkich szczegółów i harmonogramu oraz podpisania umowy.
  • Dostarczenie w wyznaczonym terminie niezbędnych materiałów do przeprowadzki (kartony, taśmę, papier pakowy, folie strech i bąbelkową, naklejki itp.)
  • Pakowanie, zabezpieczanie mebli, innych przedmiotów i przeprowadzka mienia do nowej lokalizacji.
  • Rozpakowanie i ustawienie mebli w miejscu docelowym w aranżacji wcześniej ustalonej.
  • Pomoc pracowników przy ewentualnych Państwa zmianach w kilka dnia po przeprowadzce.

Dzwoń +48 503833366

Więcej o naszych usługach

Przeprowadzka to skomplikowany proces, który możliwy jest do sprawnego przeprowadzenia przy odpowiednim przygotowaniu się do niego. W naszej firmie znajdą Państwo usługi, jakie pozwalają na przyjemne i bezstresowe przejście całego procesu przeprowadzki. Zapewniamy również indywidualny dobór rozwiązań, które znajdują się w naszej ofercie pod konkretne potrzeby naszych klientów. Nasi klienci doskonale wiedzą ile kosztować będą zamówione usługi, gdyż wykonujemy wstępne wyceny. Posiadamy również grupę wykwalifikowanych pracowników oraz wyspecjalizowanych w wykonywaniu poszczególnych rodzajów zadań. Nasze usługi są nowoczesne, bo posiadamy nowoczesny tabor.

W ramach naszych usług mogą Państwo korzystać również wynajmowania naszych pojazdów wraz z kierowcami. Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu również przewóz mienia zarówno na terenie Śląska, jak i całego kraju. Posiadany przez nas, różnorodny tabor pozwala na przewóz bardzo różnych towarów. Wszelkie nasze działania mogą być dostosowane do konkretnych potrzeb, jakie zgłaszane są przez naszych klientów. Wszystkie przeprowadzki Poznań i okolice wyceniamy indywidualnie po kontakcie telefonicznym.

Jeśli poszukują Państwo profesjonalnych oraz nowoczesnych usług transportowych, wykonywanych przez doświadczoną firmę, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W ramach naszych usług jesteśmy w stanie zapewnić naszych klientom idealny kontakt z naszą firmą. Zapewnimy również dostęp do atrakcyjnych cenowo usług. Wszelkie informacje mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej i po kontakcie telefonicznym lub poprzez zapytanie mailem. Zapraszamy do kontaktu oraz korzystania z naszych usług!

Powiedz nam, co i dokąd chcesz przewieźć, a my zajmiemy się całą resztą. Pomożemy Ci zaplanować przeprowadzkę, dostarczymy wszystkie materiały niezbędne do spakowania i zabezpieczenia ładunku i zadbamy o to, by bezpiecznie dotarł na miejsce. Po zakończonej pracy posprzątamy.