Wykonujemy przeprowadzki zarówno dla najbardziej wymagających jak i dla Klientów poszukujących tanich i oszczędnych rozwiązań. Nasza wiedza teoretyczna jak i praktyczna uzasadnia słuszność wyboru. Umożliwia ona podjecie najbardziej “radykalnych” i skomplikowanych przedsięwzięć logistycznych. Dla lepszej współpracy oraz obniżenia kosztów wciąż podnosimy swoje kwalifikacje oraz szukamy nowych, skutecznych i nowatorskich rozwiązań. Dysponujemy szeroką gamą samochodów o różnych gabarytach, zawsze dopasowanych do wielkości przeprowadzki. Nie będziecie, Państwo, musieli się martwić i patrzeć na zegarek. Wszystko odbędzie się sprawnie i bezstresowo.

Jakość naszych usług daje Wam- Klientom poczucie komfortu i bezpieczeństwa, a przeszkolony i kulturalny personel jest gwarancją sprawnej i profesjonalnej przeprowadzki. Jesteśmy jedną z kilku wiodących polskich firm na rynku świadczących przeprowadzki o tak niskich cenach za usługi - od 49 zł. Bezpłatna wycena i doradztwo. Przy planowanych zamówieniach powyżej 8 godzin i 100 km bezpłatnie dowozimy materiały do pakowania, drobnych rzeczy, RTV, AGD i innych mebli. Na ceny nie mają wpływu piętra, rodzaj załadunku i pora dnia.

Ci z Państwa, którzy choć raz się przeprowadzali wiedzą, że to prawdziwa życiowa rewolucja - wszystko się gubi, tłucze, psuje, a te podrapane ściany, drzwi to już totalny koszmar. W celu uniknięcia podobnych problemów, aby nie stracić zdrowia i nerwów, lepiej zwrócić się do nas - profesjonalnej firmy przeprowadzkowej. Informację na temat przeprowadzki bydgoszcz znajdziesz na stronie www.przeprowadzki-achilles.pl

Stosowanie profesjonalnych opakowań przez firmy przeprowadzkowe, jest usługą mało popularną na polskim rynku. Jako jedna z pierwszych firm w Polsce postanowiliśmy wprowadzić usługę do naszej oferty w celu zwiększenia bezpieczeństwa przewożonych artykułów. Stosujemy materiały pakowe o różnym przeznaczeniu.

  • Dostarczamy kartony i skrzynki do pakowania drobnych rzeczy.
  • Stosujemy różne materiały do zabezpieczenia przed uszkodzeniem, takie jak: folia- strecz, folia bąbelkowa, maty z pianki, koce, pasy transportowe itp.
  • Posiadamy różne materiały (folia - strecz , folia bąbelkowa, maty z pianki, koce, pasy transportowe itp.)
  • Posiadamy aktualne ubezpieczenie na wykonywany transport powierzonych rzeczy.
  • Na życzenie klienta przeprowadzkę możemy poprzedzić bezpłatną i niezobowiązującą wizytą przedstawiciela naszej firmy, który dokona rzeczowej wyceny i doradzi jak najlepiej wykonać daną usługę.

Dzwoń +48 503833366

Jak podaje Zbigniew Lentowicz w Rzeczypospolitej (30 sty '07)

Wartość rocznych zamówień na usługi wyspecjalizowanych firm szacuje na 300 mln złotych. Rynek rośnie: w ostatnich latach ma miejsce ok. 150 tys. przeprowadzek rocznie. Może być jeszcze lepiej - firmy szacują, że na początku przyszłej dekady będzie ich znacznie więcej. Spółki inwestują w specjalistyczny sprzęt, wózki, podnośniki, nawet w drogie windy, które pozwalają przemieszczać....

każdy detal dbamy z dużą starannością, są jednak rzeczy, do których przykładamy szczególnie dużo uwagi: lustra, kryształy, obrazy, sprzęt komputerowy oraz TV. Rzeczy te transportowane są zawsze osobnym, pierwszym lub ostatnim kursem, a każda z nich szczególnie zabezpieczona. Wszystko co robimy, czynimy dla zadowolenia naszego Klienta.