W ofercie firmy Akiles Przeprowadzki znajdą Państwo kompleksowe usługi transportowe. Działając na rynku od 1996 roku możemy naszym klientom zapewnić szeroki zakres usług począwszy od transportowania mienia i towarów, poprzez przeprowadzki, przewóz mebli a skończywszy na usłudze likwidacji. Transport wykonujemy głownie na terenie Poznania i Bydgoszczy, ale obsługujemy również firmy z całej polski.

W ramach naszych działań, zawsze staramy się budować pozytywne relacje z naszymi klientami. Firmy, czy osoby indywidualne, które decydują się na korzystanie z naszych usług mogą liczyć na doskonały kontakt. Oferujemy możliwość kontaktowania się telefonicznego oraz poprzez pocztę elektroniczną. Wszelkie nasze działania opieramy na ustaleniu harmonogramu prac z naszymi klientami. Wykonywane przez nas usługi mogą być również elastycznie dostosowane do potrzeb naszych klientów.

Naszą domeną są szeroko pojęte usługi związane z transportem. Wszelkie nasze usługi wykonywane są terminowo. Dysponujemy nowoczesnym oraz różnorodnym taborem, co pozwala nam dopasować się do różnych zadań. Posiadamy kadrę doświadczonych oraz wykwalifikowanych pracowników, więc nasze oferty cechuje profesjonalizm oraz staranność.

Jeśli muszą Państwo wykonać przeprowadzkę, przewieźć meble i potrzebują doradztwa, prosimy o kontakt z naszymi pracownikami. Możemy również wykonać dla Państwa wycenę przeprowadzki. Potrafimy wykonać przeprowadzkę począwszy od pakowania, a skończywszy na rozładunku i rozpakowaniu poszczególnych rzeczy.

W ramach naszych usług możemy zagwarantować bezpieczeństwo, gdyż korzystamy z nowoczesnego sprzętu oraz ubezpieczeń. Wszelkie szczegółowe informacje o naszych usługach mogą Państwo znaleźć na naszych stronach internetowych oraz podczas kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami.

Dla Państwa potrzeb dysponujemy odpowiednimi materiałami, które są niezbędne przy przeprowadzkach. Ich odpowiednie użycie zagwarantuje bezpieczny transport nawet najbardziej delikatnych rzeczy. Do pakowania rzeczy oraz zabezpieczania mebli stosujemy:

  • Pudła kartonowe
  • Taśma szeroka
  • Papier pakowy
  • Tektura falista
  • Folia strech - przy okazji za worki folie odpowiada producent worków foliowych firma PJM
  • Folia pęcherzykowa
  • Koce zabezpieczające
  • Wypełniacz styropianowy

Dzwoń +48 503833366